سوزوکی

سوزوکی (شرکت پارسیان تصویر فدک)

شرکت پارسیان تصویر فدک به عنوان یکی از پیشگامان تولید درب بازکن‌های تصویری، صوتی، و درب کنترلی در ایران با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید و ایجاد اشتغال، با هدف حمایت از حقوق مصرف‌کننده و تولید محصولات با کیفیت و مطابق با نیازهای بازار و جدیدترین تکنولوژی‌های جهانی، به عقد قرارداد طراحی و تولید با شرکت سوزوکی کورپوریشن پرداخته است.

این شرکت، تحت قرارداد کامل و جامع وبلندمدت با شرکت سوزوکی کورپوریشن، به تولید و عرضه فروش محصولات خود با برند سوزوکی پرداخته است. از تجهیزات روز دنیا و همکاری با مهندسین برتر سوزوکی کورپوریشن و کمک دانشمندان دانشگاه صنعتی شریف در زمینه الکترونیک بهره گرفته، شرکت پارسیان تصویر فدک به یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید درب‌های بازکن صوتی، تصویری، و درب کنترلی تبدیل شده است.

تیم تحقیق و توسعه شرکت پارسیان تصویر فدک با چشم‌انداز بلندمدت، در حال طراحی و برنامه‌ریزی برای ورود به بازارهای جدید می‌باشد. این تلاش با هدف ایجاد ارزش افزوده برای شرکت و شرکای تجاری، از استراتژی استفاده از امکانات تولیدکنندگان بومی در مناطق مختلف بهره‌مند است.

شرکت سوزوکی کورپوریشن، باسابقه درخشان در منطقه آسیای شرقی و خاورمیانه، از سال ۲۰۱۰ با هدف کسب سهم بازاری بیشتر از طریق کاهش هزینه‌ها و تولید محصولات متناسب با سلیقه مصرف‌کنندگان، تحت برند سوزوکی فعالیت می‌نماید. دفتر مدیریت خاورمیانه در ایران و کارخانه تولید در زیر نظر متخصصان تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت دارای ظرفیت کامل برای تولید درب‌های بازکن و بازوهای الکتریکی می‌باشد. سوزوکی از شعار “ایده ژاپنی، تفکر جهانی” پیروی کرده و به همراه استعدادهای جوان و مشاوران کارآزموده، به هدف تبدیل به یکی از برندهای برجسته منطقه در زمینه تولید تجهیزات خانه هوشمند دست یافته است.

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

نمایش 1–15 از 17 نتیجه